Villa Cazabelle, Le Helleux
| Ingyenes Wifi Ingyenes Wi-Fi a nyilvános területeken | Úszómedence Sósvizes medence | Privát strand Strand hozzáférés |
| Nemdohányzó Nemdohányzó szobák | Gyerekbarát Játékok | Légkondicionálás |
| Háziállat nem engedélyezett |
Az 1 hálószobás Villa Cazabelle, Le Helleux Sainte-Anne gyors elérhetőséget kínál olyan turisztikai látványosságokhoz, mint az 5 percnyi sétára található Gros Sable.
A Musée Des Beaux Arts 7 km-re, míg az Anse des Rochers nagyjából 2 km-re van a 4 fürdőszobás villától. A Sainte-Anne városi ingatlan egy 15 perces kocsiútra fekszik az olyan természeti látványosságoktól, mint a Karaib Rider's Park. A Villa Cazabelle, Le Helleux 4 km-re található az olyan családbarát helyektől, mint a Karukera Land.
A Sainte-Anne városi szállás magába foglal erkélyt, valamint olyan kényelmeket, mint a mosógép és klímaberendezés.
Az ingatlan vendégei a teljesen felszerelt konyhában elkészíthetik saját ételeiket. A villától területétől nem messze található Restaurant Les Cocotiers karibi fogásokat kínál. A legközelebbi buszmegálló az Impasse du YUCCA, közvetlen szomszédságra a Sainte-Anne városi villától.
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó szobák
- Ingyenes Wi-Fi a nyilvános területeken
- Parkoló
- Háziállat nem engedélyezett
Tevékenységek és relaxáció
- Sósvizes medence
- Strand hozzáférés
- Napozóágyak
- Kert
- Grillezési lehetőség
- Medence kilátással
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Terasz
- Mosógép
- LCD TV
- Játékok
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
Medence elérhető a Villa Cazabelle, Le Helleux kínálatából?
Igen, a Villa Cazabelle, Le Helleux vendégei élvezhetik a helyszínen elérhető úszómedencét. - ❓
A Villa Cazabelle, Le Helleux konyhával berendezett?
A Villa Cazabelle, Le Helleux felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
A Villa Cazabelle, Le Helleux fogad háziállatokat?
A Villa Cazabelle, Le Helleux nem fogad háziállatot. - ❓
Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg a villa vendégei vagyunk?
Sainte-Anne nevezetességei közé tartozik a Plage de Bois Jolan tengerpart és a Karaib Rider's Park, amelyek 2 km-re, illetve 6 km-re találhatók a villa területétől. Ezenkívül a Karukera Land (4 km) szintén ajánlott a látogatásra.